8847 MONT BLANC
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 8847 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3168kg |
| Block | 8847 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | PRELEVIGATO |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 316cm / 124inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2816kg |